Угода користувача

 1. основні положення
  1.1 Ця Угода укладається між Покупцем та Інтернет-магазином у момент оформлення замовлення.
  1.2 Інформація, розміщена на сайті Інтернет-магазину, містить умови пропозиції купівлі товару і являє собою публічну оферту, статус якої закріплений ст.633 Цивільного кодексу України (ЦКУ). Акцептом є факт оформлення замовлення на запропонований товар.
  1.2 Інформація, розміщена на сайті Інтернет-магазину, містить умови пропозиції купівлі товару і являє собою публічну оферту, статус якої закріплений ст.633 Цивільного кодексу України (ЦКУ). Акцептом є факт оформлення замовлення на запропонований товар.
  1.3 При оформленні замовлення Покупець погоджується з умовами, обумовленими цією Угодою, шляхом проставлення відмітки в графі “Я прочитав і згоден з правилами Угоди користувача” при оформленні замовлення.
  1.4 Здійснити покупку в Інтернет-магазині може будь-яка фізична або юридична особа, здатна прийняти та оплатити товар.
  1.5 Товар оплачується в національній валюті України при доставці товару або безготівковим банківським переказом.
 2. інформація про товари
  2.1 Товар представлений у каталозі через фото-зразки, що є власністю Інтернет-магазину.
  2.2 Кожен фото-зразок супроводжується текстовою інформацією: артикулом, ціною та описом товару.
  2.3 На прохання Покупця менеджер Інтернет-магазину зобов’язаний надати (за телефоном або за допомогою електронної пошти) додаткову інформацію, необхідну і достатню, з погляду Покупця, для ухвалення ним рішення про купівлю товару.
  2.4 Зазначена на сайті ціна товару може бути змінена Інтернет-магазином в односторонньому порядку.
  2.5 У разі зміни ціни товару, замовленого Покупцем, менеджер Інтернет-магазину при першій можливості інформує про це Покупця (по телефону або за допомогою електронної пошти) для отримання підтвердження або анулювання замовлення. При неможливості зв’язатися з Покупцем дане замовлення вважається анульованим.
 3. Порядок придбання товару в інтернет-магазині
  3.2 Покупець Інтернет-магазину має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на сайті Інтернет-магазину і наявний в наявності. Кожен товар може бути замовлений у будь-якій кількості. Замовлення може бути оформлене Покупцем наступними способами: зроблене за телефоном, електронною поштою або оформлене самостійно на сайті.
  3.3 При відсутності товару на складі, менеджер компанії зобов’язаний поставити Покупця до відома (по телефону або через електронну пошту).
  3.4 За відсутності товару Покупець має право замінити його товаром аналогічної моделі, відмовитися від даного товару, анулювати замовлення.
  3.5 Покупець має право відмовитися від замовлення в будь-який час до моменту його відправки Покупцеві, поставивши до відома Інтернет-магазин по телефону або через електронну пошту.
 4. Доставка і передача товару Покупцеві
  4.1 Доставка товару, придбаного в Інтернет-магазині, здійснюється кур’єрськими службами або Укрпоштою.
  4.2 Відправка замовленого товару здійснюється протягом 2-х робочих днів з дня підтвердження замовлення Покупцем. Субота, неділя та офіційно визнані свята не входять до числа робочих днів.
  4.3 Разом із замовленням Покупцеві надаються такі документи: товарний чек або видаткова накладна, транспортна накладна (видається кур’єрською службою при доставці).
  4.4 Покупець зобов’язаний у присутності кур’єра або в пункті видачі провести приймання замовленого товару за кількістю, якістю, асортиментом і комплектністю товару.
  4.5 Фактом приймання товару Покупцем є оплата товару Покупцем.
  4.6 При відмові Покупця від замовлення в момент доставки, Покупцем оплачуються витрати Інтернет-магазину на доставку замовлення.
  4.6 Покупець не зобов’язаний компенсувати витрати Інтернет-магазину пов’язані з доставкою замовлення, якщо в процесі приймання товару виявиться, що поставлений товар неналежної якості, кількості, асортименту або комплектності.
 5. Оплата замовлення
  5.1 Замовлення, зроблене в Інтернет-магазині, оплачується Покупцем шляхом банківського переказу або передачі готівки кур’єрською службою.
  5.2 Оплата замовлення за безготівковим розрахунком повинна бути зроблена Покупцем шляхом 100% авансового перерахування коштів на розрахунковий рахунок Інтернет-магазину протягом двох робочих днів з дня підтвердження замовлення.
  5.3 При не надходженні грошових коштів, інтернет-магазин залишає за собою право анулювати замовлення.
 6. Інше
  6.1 Інтернет-магазин залишає за собою право розширювати і скорочувати товарну пропозицію на Сайті, регулювати доступ до купівлі будь-яких товарів, а також призупинити або припинити продаж будь-яких товарів на свій власний розсуд.
  6.2 Ця Угода повинна розглядатися в тому вигляді, як вона опублікована на Сайті, і повинна застосовуватися і тлумачитися відповідно до законодавства України.